تهران، شیخ بهایی جنوبی، ساختمانهای آ.اس.پ، همکف تجاری، پلاک ۷۵

درمان/ تجهیزات درمانی/شاک ویوتراپی

شاک ویو

شاک ویو، امواج صوتی با انرژی بالا و مشخصات فیزیکی خاصی هستند که باعث ایجاد فاز های مثبت و منفی دستگاه می شوند؛ فاز مثبت نیروهای مکانیکی مستقیمی را تولید می کند و فاز منفی باعث ایجاد حفره سازی و تولید حباب های گاز در بافت شده که با سرعت بالایی می ترکند و موج دوم شاک ویو را تولید می‌کنند؛ در نتیجه این فرایند خونریزی و مرگ سلولی موضعی را خواهیم داشت که همین مسئله باعث تحریک شکل گیری بافت جدیدتری می شود. در واقع شاک ویو با تحریک ساخت عروق خونی جدید، تحریک تکثیر‌سلول ها، افزایش ساخت پروتئین و فاکتورهای رشد، ساخت کلاژن و بازسازی بافت را تحریک میکند.

دستگاه های شاک ویو کلینیک

دستگاه های شاک ویو کلینیک ساخت کمپانی های storz medical سویس و Enraf nonius هلند می باشند. شاک ویو stroz، معروف ترین و برترین سیستم شاک ویو تراپی در دنیا می باشد. وجود سری های بسیار متنوع و قابلیت تنظیم انرژی خروجی و فرکانس، کارایی فوق العاده ای به دستگاه بخشیده و امکان درمان بسیاری از بیماری ها را متناسب با بافت درگیر و وضعیت بیمار فراهم می کند.

شاک ویو enraf یک مجموعه ی کامل و فشرده با سیستم الکترو مغناطیس می باشد که امکان یک درمان ایمن را فراهم می کند. انرژی دستگاه به طور دقیق تنظیم و بر حسب میلی ژول نمایش داده شده و تراپیست را از میزان انرژی منتقل شده به بدن بیمار مطلع می سازد.